Першість  області  з вільної боротьби.

22 жовтня в спеціалізованій борцівській залі ДЮСШ№2 відбулася першість області серед юнаків та дівчат 2001-03р.н. Змагання носили відбірковий характер до чемпіонату України який, згідно календаря, повинен відбутися  через тиждень в місті Бровари.  Прийняти участь у змаганнях виявили бажання команди з Дніпра, Нікополя, Зеленодольська та Кривого Рогу. Всього близько ста спортсменів які виборювали нагороди в десяти вагових категоріях серед  юнаків та дівчат.

Наш заклад як завжди був представлений чисельною групою борців майже в усіх вагових категоріях. У підсумку змагань вони посіли наступні  місця:

-          перші  – Блашко Іван, Луценко Стас, Луценко Ростік та Константінова Даша.

-          другі  - Плітенко Давід,  Кузміч Олена, Куценко Влад.

-          треті – Романченко Оля, Дунаєв Давид,  Гончарук Олександр, Кислов Ілля.

Вітаємо переможців змагань та їх тренерів.

Осіння першість міста з вільної боротьби

08.10.16р. на боцівському килимі ДЮСШ№2 відбулася першість міста з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2001-03р.н. У змаганнях прийняли участь близько ста юних спортсменів, серед яких значна група з нашого навчального закладу. Протягом п’яти годин на килимі точилася запекла боротьба яка виявила переможців в десяти вагових категоріях.

Особливістю змагань  стало те, що вперше організатори офіційно  об’єднали  юнаків та дівчат в усіх вагових категоріях. Такий підхід повністю виправдав себе і показав, що на сьогодні підготовка дівчат є на досить високому рівні, а в двох вагових категоріях взагалі дівчата  стали чемпіонками – Луценко Лера /25кг/ та  Ярьоменко Руслана /53кг/ впевнено здобувши перемогу в усіх сутичках, в тому числі над хлопцями

Ще троє дівчат увійшли до призової трійки: Каратаєва Настя, Луценко Ліза, Вітюк Юлія. Не пасли задніх і наші хлопці. Так семеро юних борців посіли перші місця: Блахко Іван /21кг/, Плітенко Давід /21кг/, Луценко Ростік /32кг/, Мароховець Влад /42кг/, Сагієв Сергій /45кг/, Шилін Тарас /59кг/, Камінський Олександр /66кг/. Крім того десятеро  спортсменів посіли другі та треті призові місця.