Підведення підсумків спортивного сезону

   12 лютого в Інгулецькому районі відбулася церемонія нагородження кращих спортивних команд, колективів, тренерів та спортсменів, які в минулому році  досягли  високих результатів приймаючи участь в змаганнях  різного рівня. За підсумками 2015 року в номінації «Кращі спортивні результати серед загальноосвітніх навчальних закладів» в когорту  найкращих традиційно потрапляє наш заклад.. 

   В особистому заліку серед нагороджених дві наші вихованки, а саме Легуша Ліза та Бобкова Аліна в номінації «Кращий спортсмен 2015 року» Слід відзначити що Легуша Л  за підсумками минулого року  потрапила до десятки найкращих спортсменів міста. 


Футбольний турнір пам’яті Павла Дудника  

   

   03 – 06 січня на ігрових полях спорткомплексу ДЮСШ№4 пройшов традиційний ХVI турнір з міні-футболу присвячений пам’яті відомого дитячого тренера з футболу П. Дудника.  У змаганнях взяли участь збірні команди районів міста та команда ДЮСШ Кривбас 84.  До складу команд допускалися  юні футболісти 2005-06 років народження. 

   Інгулецький район був представлений гравцями КНВК «ЗШІ№9 з посиленою спортивною підготовкою  і честь свого району вони відстояли гідно - посівши у підсумку почесне третє місце.

  На урочистому параді нагородження  перше місце та Кубок- переможців було вручено команді «Гірник» /Саксаганський р-н/. 

Другою стала команда «Шахтар» /Ц-Міський р-н/. Приємно відмітити, що до трійки найкращих потрапила команда нашої школи. Крім того наш голкіпер Олександр Нестеров визнаний кращим воротарем турніру.

 

   Спонсори турніру підготували кожному гравцю медалі, дипломи та солодкі подарунки. 

Гравці нашої команди висловлюють щиру подяку організаторам та спонсорам турніру за якість проведення змагань та отримані нагороди.

 

   

Підведення підсумків футбольного сезону

  12 грудня  в ПК ім. Артема, за ініціативи федерації футболу міста Кривого Рогу, відбулося загальноміське свято  відзначення кращих футбольних команд, гравців, ветеранів та спонсорів причетних до розвитку  футболу в нашому місті.  Три роки тому відповідний формат заходу був традиційним та досить  популярним для любителів спорту міста, але з певних  причин його проведення було призупинено.  

    Напевне саме тривала перерва сприяла неабиякому ажіотажу напередодні  підготовки та проведення даного заходу.  На деякий час приміщення палацу культури стало місцем теплих зустрічей давніх друзів та однодумців в царині футбольного життя. А головними  організаторами свята  стали президент федерації  футболу  міста Караманіц К.Г та віце-президент  Левицький І.В. 

   В цей день на сцену для отримання заслужених нагород виходили переможці змагань  різного рівня та  вікових груп, від збірних команд загальноосвітніх шкіл до головної команди міста «Гірник»  До складу найкращих увійшла футбольна  команда нашого закладу, яка у 2015 році  стала чемпіонкою  у першості області серед загальноосвітніх інтернатних закладів. А восени у Львові стала чемпіонкою України.  

  Від федерації футболу діти отримали кубки переможців та футбольні м’ячі, крім того Костянтин Караманіц  та Ігор  Левицький І.В пообіцяли продовжувати особисту підтримку в розвитку футбольної складової спортивного життя закладу. 

Підводимо підсумки спортивного року

Найкращі у спорті в Інгулецькому районі
Найкращі у спорті в Інгулецькому районі

  17 лютого  в  інгулецькому районі,  в приміщенні  ПК ПГЗК, відбулося підведення підсумків спортивного сезону 2014 року .  Програма заходу передбачала нагородження  кращих спортсменів, спортивних команд, клубів,  загальноосвітніх шкіл   та підприємств району, які показали високий рівень організації спортивно-масової  роботи та високі спортивні результати.   Приємно відзначити, що серед  нагороджених  був і наш учбовий заклад, який вже багато років підтверджує статус кращого в розвитку спорту.  

Бобкова Аліна  Омельченко Тетяна
Бобкова Аліна Омельченко Тетяна

  Крім того, відзначена була група спортсменів району, що протягом року  показали високі результати з різних видів спорту. Серед нагороджених дві наші спортсменки, а саме: Омельченко Тетяна, яка в минулому році виконала норматив майстра спорту міжнародного класу та  підтвердила статус  найсильнішої борчині країни у своїй ваговій категорії. Також Тетяна у складі збірної країни стала призеркою «Кубку націй» та  неодноразово перемагала у  багатьох турнірах міжнародного та всеукраїнського рівнів. 

Грамоту отримує Бобкова Аліна
Грамоту отримує Бобкова Аліна

 Наступною спортивною зірочкою в царині плавання стала Бобкова Аліна – кандидат в майстри спорту з плавання, неодноразова  чемпіонка та призерка  України на різних дистанціях. На сьогодні,  молода спортсменка показує стабільну динаміку покращення своїх результатів та планує в цьому році  виконати норматив майстра спорту України. 

Місто нагороджує талановитих

Шуніна Влада
Шуніна Влада

   15 грудня в ПК Металургів відбулася традиційна церемонія нагородження талановитих дітей та молоді у різних напрямах інтелектуальної, творчої та спортивної діяльності. До списку нагороджених потрапили дві бувші наші вихованки а нині студентки КТУ Т.Омельченко та Р.Варварова, а також учениця 9-го класу В.Шуніна. Дівчатам вручив грамоти та грошові премії секретар Криворізької міської ради Сергій Маляренко. Крім того він подякував усіх присутніх за високий дух цілеспрямованості, працелюбність та прагнення до саморозвитку, а також побажав не зупинятись на досягнутому, прагнути до нових горизонтів та прославляти рідне місто, рідну державу.  


З нагородами у «Кубку Європейських націй»

   07-10 листопада в Москві пройшли міжнародні змагання з вільної,  жіночої та греко-римської боротьби  «Кубок Європейських націй 2014» у якому прийняли участь  кращі збірні команди Європи.  Дуже приємно, що до складу збірних України та Азербайджану увійшли дві наші випускниці 2012 року, а нині студентки університетів  Тетяна Омельченко та Колісник Альона. Ці  спортсменки на сьогодні представляють різні країни і показують яскраву  майстерність. Саме їх впевнена боротьба сприяла забезпеченню  високого  результату виступу своїх збірних.  Так Тетяна взагалі  перемогла  усіх своїх суперниць у ваговій категорії  69кг, а Альона  у категорії 60 кг.

  Представляли спортсменки різні країни, а готував їх до змагань  Олександр Лозний. І  тренуються дівчата на килимі рідного закладу – «ЗШІ№9 з посиленою спортивною підготовкою»

Від щирого серця наші вітання спортсменкам та їх тренеру Олександру Лозному.


Спортивні підсумки 2013 року

 

  Люди закохані у спорт. Саме так можна охарактеризувати всіх тих, хто зібрався 13 лютого в приміщенні БК ПівдГЗК, для підведення підсумків спортивної діяльності Інгулецького району за минулий рік.

 

   І ось  дружні обійми старих друзів - ветеранів спорту. Спогади про спортивні події, веселий сміх, задушевні розмови тих, хто рідко зустрічається, але у пам’яті пов’язані між собою найяскравішими сторінками життя. Для молодого покоління цей день  можливість поспілкуватись  з друзями у теплій, невимушеній атмосфері яскравих особистостей спорту. Чемпіони та призери змагань світового рівня, спортсмени, що входять до еліти українського спорту, талановита  молодь -  ось він якісний склад тих, хто був запрошений цього вечора на свято спорту.

 

Нагороду отримує Бобкова Аліна
Нагороду отримує Бобкова Аліна

 

  Розпочалося дійство з перегляду фільму про успіхи спортсменів району у минулому році. З вітальним словом та поздоровленнями звернувся до присутніх голова виконкому Інгулецької районної у місті ради Є.Рижков. Приєдналися також до привітання заступник голови Інгулецької райради С.Жеребило, начальник відділу освіти району О.Кравченко та голова райспорткомітету Є.Омельчук.

 

  За підсумками року наш заклад визнано кращим у номінації «Кращий загальноосвітній навчальний заклад району зі спортивним профілем у 2013 році»

Аліна Бобкова та Легуша Дар'я з нагородами
Аліна Бобкова та Легуша Дар'я з нагородами

 

  Приємною подією також стало те, що до складу кращих спортсменів району увійшла група вихованців нашого закладу, а саме: Тетяна Омельченко та Надія Сурмай - майстри спорту України, випускниці закладу 2012р., а зараз студентки КНУ; Аліна  Бобкова – кандидат у майстри спорту України, багаторазова чемпіонка та призерка Чемпіонатів України з плавання, інваспорт; Дар’я Легуша – майстер спорту України, чемпіонка України 2013р. Крім того, були відзначені ще  четверо хлопців: Микола Олійник, Олександр Трофімов, Олександр Гончаров, Володимир Жолтишев, які у складі футбольної команди СК ПівдГЗК посіли друге місце у першості міста з міні-футболу. 

 

  Бажаємо усім спортсменам високих результатів у наступних стартах

 

Спортивні досягнення за 2011-2012р.р

 • ·       Збірні команди закладу старшої та молодшої вікової категорії  посіли  І місця в районних змаганнях з футболу „Золота бутса”  та “Осінні зірочки” серед загальноосвітніх шкіл ;
 • ·       Збірна команда закладу посіла І місце в міських змаганнях з футболу “Кубок Надій -2011” серед вихованців дитячих будинків та інтернатних закладів;
 • ·       Збірна команда закладу посіла I місце в обласних змаганнях з футболу серед ЗОШ та шкіл-інтернатів;
 • ·       Збірна команда дівчат та хлопців зайняли І місця в змаганнях з плавання в районі серед загальноосвітніх шкіл;
 • ·       Збірна команда дівчат та хлопців зайняли ІІ місця в змаганнях з волейболу в районі серед загальноосвітніх шкіл;

 

 • ·       Змагання з тенісу – І місце в районі ; V місце в міських змаганнях з тенісу;
 • ·       Збірна команда закладу зайняла І місце в місті у Всеукраїнській дитячо-юнацькій військово-спортивні грі Українського козацтва „Сокіл” („Джура”);
 • ·       Збірна команда закладу зайняла ІІІ місце в районному етапі Всеукраїнського спортивно-масовому заході серед дітей та юнацтва „Олімпійське лелеченя”;
 • ·       за підсумками результативності загальноосвітніх закладів Інгулецького району у масових заходах 2012 року з туристсько-спортивного напрямку заклад зайняв IV місце;
 • ·       Омельченко Тетяна за підсумками 2011 року увійшла до складу десяти найкращих спортсменів міста з Олімпійських видів спорту - майстер спорту України неодноразова  чемпіонка України, призерка Чемпіонату Європи; переможниця багатьох  міжнародних турнірів;
 • ·       Павлів Ганна - майстер спорту України - призерка Чемпіонату України з вільної боротьби; призерка Кубку України 2012р; переможниця багатьох міжнародних турнірів

 

 • ·       Варварова Раїса - МС Украъни з вільної боротьби, чемпіонка України з вільної боротьби; переможниця багатьох  міжнародних турнірів; бронзова призерка чемпіонату   Европи 2012р.
 • ·       Корінь Дарина - КМС з вільної боротьби, неодноразова призерка Чемпіонатів України; неодноразова переможниця міжнародних турнірів;
 • ·       Забігайло Христина - КМС з вільної боротьби, призерка Чемпіонату України 2011р;

неодноразова переможниця турнірів Всеукраїнського рівня.

 • ·       Кургузов Олег зайняв І місце в ХVІІ змаганнях зі спортивного орієнтування в особистому заліку в старшій віковій категорії.
 • ·       Бобкова Аліна в Кубку України з плавання виборола на п’яти дистанціях дві срібні та три бронзові нагороди